Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Channel Catalog


Channel Description:

Informacje z tematu: Karpacz publikowane w serwisie portalsamorzadowy.pl

older | 1 | (Page 2)

  0 0

  • Rząd chce powrotu Szkolnych Klubów Sportowych.• SKS-y będą stanowić jeden z fundamentów spójnej koncepcji szkoleniowej – mówi minister sportu Witold Bańka. • Samorządowcy pytają, kto będzie płacił za SKS-y we wszystkich szkołach.

  0 0

  Prace nad projektem podziemnego centrum rozrywki trwały kilka lat. Miał go sfinansować austriacki inwestor Jerri Nowikovski. Jednak Samorządowe Kolegium Odwoławcze utrzymało w mocy decyzję burmistrza kurortu i podziemnego hotelu w Karpaczu nie będzie.

  0 0

  Jeśli nie znajdą się pieniądze na remonty, prawie 450 km linii kolejowych zostanie zlikwidowanych.

  0 0

  • W PO zarządzono kolejne audyty w strukturach regionalnych, m.in. na Lubelszczyźnie, w Świętokrzyskiem, Łódzkiem i Małopolsce. • Zdaniem polityków PO, nie należy się jednak spodziewać decyzji o ich rozwiązaniu. • Wcześniej takie rozstrzygnięcia zapadły w lubuskim i na Dolnym Śląsku.

  0 0

  Ponad pół miliona złotych kosztowała naprawa uszkodzonej oczyszczalni ścieków w jednym z najpopularniejszych polskich schronisk.

  0 0

  Kleszczów wśród gmin wiejskich, miasto i gmina Dziwnów, gmina miejska Karpacz oraz Gliwice wśród miast na prawach powiatu to zwycięzcy rankingu zrównoważonego rozwoju jednostek samorządu terytorialnego.

  0 0

  Sezon wypoczynkowy w polskich górach wydłuża się z roku na rok. Przyczynia się do tego m.in. coraz lepsza baza noclegowa.

  0 0

  Realizację tzw. budżetu obywatelskiego rozpoczął w środę samorząd Chorzowa - o wydaniu kwot po 400 tys. zł zdecydują mieszkańcy czterech dzielnic miasta. Także w środę o realizacji podobnego projektu - łącznie na 5 mln zł - zdecydowali radni Dąbrowy Górniczej.

  0 0

  Na pięciohektarowej działce w Karpaczu może powstać pięciokondygnacyjne centrum rozrywki z pokojami hotelowymi - pisze gazeta.pl. Inwestycja jest o tyle ciekawa, gdyż prawdopodobnie zostanie zrealizowana w całości pod ziemią.

  0 0

  Około 30 dworców w małych miejscowościach na Dolnym Śląsku chce w tym roku przekazać PKP samorządom.

  0 0

  Ruszyła ogólnopolska kampania promująca turystyczne walory Dolnego Śląska. Dzięki niej w ostatni październikowy weekend będzie można zwiedzać ten region za pół ceny.

  0 0

  Rozpoczęły się prace nad powstaniem nowego, reprezentacyjnego deptaka w centrum Karpacza. Zakończenie przedsięwzięcia planowane jest na 2015 r., a jego koszt to 15 mln zł.

  0 0

  Promowaniu potencjału gospodarczego polskich województw ma służyć podpisana w piątek w Karpaczu umowa o współpracy pomiędzy Związkiem Województw RP a Krajową Izbą Gospodarczą. Obie strony chcą też zwiększenia konkurencyjności polskich firm.

  0 0

  • W tym roku powiaty tytułem „janosikowego” wpłacą do budżetu państwa blisko 1,2 miliarda złotych. • Gminy zapłacą ponad dwa razy mniej – 546 mln zł. Najwięcej Warszawa i Kleszczów. • Spośród 16 województw „janosikowe” w tym roku płacić będzie Mazowsze i Dolny Śląsk.

  0 0

  Przeczytajcie także co przygotowały na Noc Muzeów: Łódź, Wrocław, Bydgoszcz czy Katowice. Ciekawi Damy z Gronostajem ? A może chcecie iść na zamek krzyżacki za złotówkę? Jest też piramida z żelazek w Szczecinie.

older | 1 | (Page 2)